ГоловнаПро товариствоІсторіяІсторія Івано-Франківського УЕГГ

Історія Івано-Франківського УЕГГ

Головна статті
Історія Івано-Франківського УЕГГ
7 травня 2010 року День святкування 65-тої річниці Великої перемоги
25 - 26 червня 2010 року ХІІ спартакіада працівників ВАТ «Івано-Франківськгаз»
7 вересня 2010 року Урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
19.11.2010 року Конкурс дитячого малюнку
14 січня 2011 року фольклорний конкурс «Бо прийдуть до тебе три празники в гості»
Інформація про діяльність Івано-Франківського УЕГГ за 2010 рік
13 травня 2011 року ХІІІ спартакіада
30 травня 2011 року по 03 червня 2011 року провели в м.Алушта фінальні змагання спартакіади серед збірних команд міських, обласних ВАТ і ПАТ з газопостачання та газифікації України.
14 та 15 вересня 2011р. Проведено щорічний огляд-конкурс АДС районних УЕГГ.
Інформація про діяльність УЕГГ за 2011 рік.
24 травня 2012 року. Відбулася XVII спартакіада
З 22 по 31 серпня 2012 року . Огляд-конкурс зварників
7 вересня 2012 року – відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Всі сторінки


Івано-Франківське міське управління по експлуатації газового господарства.
Історична довідка.

З історії колишнього м.Станіславова - нині Івано-Франківська, зокрема, в його економічному розвитку, значне місце займає управління по експлуатації газового господарства, яке було засноване десятого червня 1873 року о шостій годині вечора рішенням священного магістрату королівського міста Станіславова, як газове підприємство.

Традиції підприємства започатковані з 1873 року, коли цісарсько-королівський магістрат Станиславова надав восьмирічну концесію Юліану Вангу на будівництво і експлуатацію газового заводу у місті. Перший газовий завод був побудований на вулиці Газовій (теперішня Дністровська) (див. карту) в районі, де знаходиться торговий центр «Арсенал» і пущений в дію в середині 1876 році. Перші газопроводи були прокладені по вулицях Дністровській, Галицькій, пл. Ринок, пл. Міцкевича, вул. Незалежності, вул. Мазепи. Тоді газ уперше був використано для освітлення магістрату, який розміщався у Ратуші.

 
 

У зв'язку з більшим використанням газу і неможливості розширення заводу по вул. Газовій, і при тому, беручи до уваги, що на заводі інколи траплялися вибухи газу, у жовтні 1901 року магістрат прийняв рішення (ухвалу) про будівництво нового газового заводу на «Лані за Бельведером» (див карту), теперішня вулиця Ленкавського, з можливим використанням частини обладнання старої газовні.На початку XX століття, крім освітлення вулиць, площ і приміщень, газ використовувався для приготування їжі, для підігріву води у газових колонках і титанах, а також для обігріву помешкань заможних мешканців міста.

До 1939 року в середньому за рік вироблялося на газовому заводі 1185900 м3 коксового (вугільного) газу, 2400 тон коксу, 143 тони вугільної смоли і 4 тони аміаку. Для цього на газовий завод завозилося 3600 тон вугілля на рік. Персонал заводу налічував 33 працівника.

У 1954 році у місто надійшов природний газ - метан з Дашавського газового родовища. З цього часу почалося використання екологічно чистого виду енергії. Підприємство постійно модернізувалось та розширювалось.

1991-1999 рр – період введення нових технологій, матеріалів і обладнання: використовується так звана система «килимового» контролю газової мережі, встановлюються новітні і сучасні вимірювальні системи, впроваджується інформатизація та комп'ютеризація відділів, облік витрат і експлуатаційних підрозділів, удосконалюється робота аварійної газової служби.

Сьогодні Івано-Франківське УЕГГ - це потужне підприємство з сучасними технологіями, обладнання та штатом досвідчених працівників. Загальна кількість працівників станом на 2009 рік - 446 чол., з яких 257 чоловіків та 189 жінок.

Праця персоналу управління - це постійний пошук покращення безперебійного постачання споживачів і підприємств народного господарства природним газом.


Єдине, що протягом довгого часу є незмінним – це співпраця із усіма жителями м. Івано-Франківська, забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання всіх категорій споживачів природного газу – промислових підприємств, комунально-побутових організацій, бюджетних установ і, звичайно, населення. Саме населення – це така категорія споживачів природного газу, яка потребує щоденного, відповідального, сумлінного виконання службових обов’язків усіма працівниками управління. Співпраця із абонентами – це негайне реагування на повідомлення за всім відомим номером телефону 04 – терміновий виїзд аварійної бригади на місце виклику та усунення можливих порушень в роботі газового обладнання чи ліквідація витоку газу, це періодичне профілактичне обслуговування газового обладнання з метою попередження його поломок, це безкоштовне встановлення чи заміна лічильників газу, це виконання робіт з газифікації новозбудованого житла чи реконструкції газопостачання існуючого, це надання пільг та житлових субсидій в оплаті спожитого природного газу. Щороку підприємство розширює перелік послуг, які надаються населенню. Зокрема, ще у 2004 році розпочато виконання робіт із будівництва газопроводів із поліетиленових труб, що є передовим та значно дешевшим методом будівництва газопроводів. Всі ці, а також багато інших робіт колектив виконує для якнайповнішого забезпечення потреб споживачів газу.

Однак ця праця була б односторонньою, якби населення міста та навколишніх 13 сільських населених пунктів, які обслуговує управління, не співпрацювало із нами.

Колектив Івано-Франківського управління з експлуатації газового господарства щороку нарощує обсяги виробництва. Станом на 01.12.2009 року управління обслуговує 1069,96 км газопроводів, 191 газорозподільних пунктів (ГРП), 259 шафових регуляторних пунктів (ШРП), 867 будинкових регуляторів тиску газу (БРТГ), 86 653 квартир та житлових будинків, 1915 підприємств, в т.ч. 61 промислових, 2381комунально-побутових об’єктів,  128 бюджетних установ та 124 станції катодного захисту газопроводів від корозії.

Протягом 2009 року працівниками управління проведена заміна газового обладнання та їх капітальний ремонт.

Газова промисловість України на сьогоднішній день – провідна галузь паливно-енергетичного комплексу нашої держави. Природний газ є головним енергоносієм в народному господарстві України, його частка в споживанні енергії становить 45%, що приблизно в 2 рази більше, ніж в країнах Європи. Україна належить до енергодефіцитних країн і задовільняє свої потреби із власного видобутку газу на 20-25%. Тому одним із найважливіших питань, яке намагається вирішувати Івано-Франківське УЕГГ, є зменшення втрат природного газу.
Як і в попередні роки, продовжується розширення мережі газопроводів для міста і його мікрорайонів. Теперішнє покоління високопрофесійного колективу працівників управління постійно вносить свій посильний вклад в розвиток нашого підприємства. А це значить, що історія підприємства примножується і продовжується...

Відділ розрахунків є самостійним структурним підрозділом Івано-Франківського УЕГГ і знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні першого заступника начальника управління та начальника управління.

Основним завданням відділу є організація обробки інформації та забезпечення достовірності розрахунків за спожитий природний газ, реалізований через Івано-Франківське УЕГГ всім категоріям споживачів.


У відділі розрахунків Івано-Франківського УЕГГ працюють економіст, бухгалтер по населенню, бухгалтер по організаціях та оператори. Всі працівники відділу в своїй роботі керуються законодавчими актами України, постановами та розпорядженнями уряду, нормативними документами НАК ”Нафтогаз України”, наказами та розпорядженнями ПАТ ”Івано-Франківськгаз” та Івано-Франківського УЕГГ.

Відділ розрахунків обслуговує близько 2000 компобутових, промислових та бюджетних організацій та 89817 абонентів по населенню.

З компобутовими, промисловими та бюджетними організаціями проводяться акти звірянь, видаються податкові накладні, направляться листи про наявність заборгованості та визначаються методи роботи з боржниками.
Вагома частка роботи відділу розрахунків належить обслуговуванню населення по питаннях:

 • правильності нарахування за спожитий природний газ;
 • надання субсидій та їх коригуванню;
 • видача довідок на субсидію;
 • реєстрація та зняття пільг;
 • внесення змін по інвентаризації, по кількості прописаних;
 • встановлення газових лічильників та їх пломбування та внесення змін, що стосуються газообслуговуючого обладнання;
 • внесення показників лічильників, договорів з населенням на постачання природного газу;
 • оформлення угод на реструктуризацію заборгованості;
 • вияснення некоректних платежів;
 • обслуговування населення по телефону;

  Крім того відділ розрахунків формує:
 • бухгалтерську звітність за місяць;
 • квартальну звітність по балансових формах;
 • щоденно оперативну звітність;
 • щомісячну звітність по пільгових категоріях населення ;
 • звітні відомості по поступлених коштах.

  Відділ розрахунків будує свої взаємовідносини з відділами ПАТ ”Івано-Франківськгаз” та Івано-Франківського УЕГГ на основі ділового співробітництва, спрямованого на успішне вирішення питань, які стоять перед ПАТ ”Івано-Франківськгаз” та Івано-Франківським УЕГГ.

  При виробничій необхідності відділ розрахунків надає іншим відділам матеріали та інформацію а також отримує необхідну інформацію для виконання покладених функцій. Тісно співпрацює з управліннями праці та соціального захисту населення та відділами субсидій м. Івано-Франківська та м. Тисмениці.

  Ще однією ланкою роботи відділу розрахунків є аналітична робота. Постійно проводиться аналіз стану проплат за спожитий природний газ та методи по його покращенню.

  Відділ метрології є самостійним структурним підрозділом Івано-Франківського УЕГГ і знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні заступника начальника управління та начальника управління.
  Відділ метрології складає та передає в управління метрології для погодження з територіальним органом Держспоживстандарту України переліки засоби вимірювальної техніки та графіки повірки, що експлуатуються управлінням та підлягають повірці.

  Веде контроль за виконанням графіків повірки всіх засобів вимірювальної техніки , що експлуатуються споживачами.

  Організовує підготовку засобів вимірювальної техніки до періодичної та (при необхідності) позачергової повірки.

  Проводить вхідний контроль побутових лічильників газу на відповідність правильності їх роботи.

  Організовує періодичну та позачергову повірку, здає на ремонт побутові лічильники газу.

  Проводить експрес-контроль побутових лічильників газу

  Веде контроль за монтажем побутових лічильників газу в населенні.

  Веде контроль за монтажем та експлуатацією побутових та промислових лічильників газу підприємств, організацій, вузлів обліку газу дублюючих та по напрямках.

  Приймає участь в прийманні та атестації вузлів обліку газу.

  Знімає покази із засобів вимірювальної техніки на газорозподільчих станціях, які подають газ на м. Івано-Франківськ, приймає участь в калібруванні ЗВТ на ГРС і ГРП, а також у перевірках ГРС.

  Веде контроль за експлуатацією дублюючих вузлів по напрямках, знімає покази з них та вносить необхідні дані з метою забезпечення належного функціонування даних вузлів.

  Веде контроль за експлуатацією та проводить аналіз споживання природного газу по будинковими лічильниками газу.

  Надає вихідні дані та візує їх для проектування нових вузлів обліку газу.

  У відділі метрології Івано-Франківського УЕГГ працюють провідний інженер метролог, інженер другої категорії , інженери –метрологи, майстер по монтажу та демонтажу лічильників газу та слюсарі по ремонту та експлуатації газового обладнання.

  Всі працівники відділу в своїй роботі керуються Законом України про метрологію та метрологічну діяльність ,Положення про метрологічну службу районного управління по експлуатації газового господарства,законодавчими актами України, постановами та розпорядженнями уряду, нормативними документами НАК ”Нафтогаз України”, наказами та розпорядженнями ВАТ ”Івано-Франківськгаз” та Івано-Франківського УЕГГ.

  Відділ метрології проводить повірку побутових лічильників газу в населенні в кількості 57195 шт. та 2666 вузлів обліку газу з засобами вимірювальної техніки в ком побутово-промислових та бюджетних організаціях.Крім того відділ метрології надає :

 • Інформацію про кількість газифікованих квартир та рівень їх оснащення приладами обліку газу
 • Звіт про встановлення газових лічильників по марках по УЕГГ
 • Інформація про стан заміни побутових лічильників
 • Звіт про кількість встановлених лічильників у житловому фонді по ІФ УЕГГ
 • Інформація по показниках за якими забраковано побутові лічильники газу
 • Звіт по експрес-контролю
 • Аналіз споживання природного газу по побудинкових вузлах обліку газу
 • Інформація про встановлені пломби на підприємствах всіх форм власності
 • Інформація про зняті пломби на підприємствах всіх форм власності
 • Інформація про кількість встановлених пломб на підприємствах всіх форм власності
 • Вносить інформацію в програму "Абонент" про повірку ПЛГ (побутових лічильників газу)
  Відділ метрології будує свої взаємовідносини з відділом метрології та обліку газу ВАТ ”Івано-Франківськгаз” та іншими відділами Івано-Франківського УЕГГ .

  АДС – аварійно диспечерська служба

  Аварійно диспечерська служба забезпечує безперебійне та безаварійне газопостачання споживачам природного газу, м.Івано-Франківська та 15 селам які знаходяться навколо міста.


Веде контроль виконання заявок, які передаються для виконання робіт іншим службам газового господарства, а також веде облік і контроль за тисками газу у міських мережах, ГРП на вході і виході ГРС з метою безперебійного і безаварійного газопостачання споживачам.

Служба забезпечує надійну експлуатацію і справний стан системи телемеханіки ГРП, радіоапаратури, засобів зв’язку. АДС веде реєстр викликів (заявок) на ремонт газового обладнання по заявках населення.


Протягом 1992-2009 років спостерігається позитивна динаміка щодо протяжності розподільчих газопроводів по Івано-Франківському УЕГГ. Станом на 01.01.2010 рік їх кількість збільшилась на 196,77 км., у порівнянні із 1992 роком.

За період з 1992 по 2009 рік кількість населених пунктів, газифікованих природним газом, по Івано-Франківському УЕГГ збільшилася на 3 і на кінець 2009 року становить 15.

Відповідно також за період 1992-2009 рр. спостерігається збільшення газифікованих квартир природним газом, на 24 241квартири  у 2009 році, порівняно з 1999 роком.

Станом на 01.12.2009 року Івано-Франківське управління обслуговує 1069,96 км газопроводів, 191 газорозподільних пунктів (ГРП), 259 шафових регуляторних пунктів (ШРП), 867 будинкових регуляторів тиску газу (БРТГ),  124 станції катодного захисту газопроводів від корозії, .86 653 квартир та житлових будинків Протягом 2009 року працівниками управління проведена заміна газового обладнання та їх капітальний ремонт.

Динаміка реалізації природного газу по Івано-Франківському УЕГГ за період 1999-2009рр. має тенденцію до зниження, у порівнянні із 1999 роком,  в 2009 році реалізація природного газу зменшилася практично вдвічі.07.05.2010 Члени профспілкового комітету головної одиниці ВАТ та Івано-Франківського УЕГГ привітали колишніх працівників ВАТ -  ветеранів і учасників війни.


На виконання Розпорядження  Івано-Франківської обласної державної адміністрації від  01.06.2010 року  № 311  «Про підготовку та відзначення в області 75-річчя утворення ФСТ «Спартак»  25  - 26  червня  2010 року в Муніципальному оздоровчому центрі м.Івано-Франківська  відбулася  ХІІ спартакіада працівників ВАТ «Івано-Франківськгаз»,  присвячена 75 річниці фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Адміністрація і профспілковий комітет Івано-Франківського УЕГГ приділяють велику увагу розвитку фізичної культури і спорту. Команда Івано-Франківського УЕГГ прийняла участь у ХІІ спартакіаді. Спартакіада проводилася з таких видів спорту: міні-фубол, армрестлінг, гирьовий спорт, дартс.

Урочисто відкрив  спартакіаду голова ФСТ «Спартак» Михайло Федорович Стефанків.

Учасників спартакіади привітали заступник голови правління Ярослав Степанович Капущак,  заступник голови правління по персоналу  Любов Іванівна Боднарчук, голова профспілкового комітету Антоніна Михайлівна Савенко.

З великим захопленням проходили змагання  по всіх видах спорту.

В змаганнях з міні-футболу команда Івано-Франківського УЕГГ зайняла друге місце.

В змаганнях по армрестлінгу в ваговій категорії до 90 кг  Дуб’як Петро Богданович, майстер служби підземних газопроводів та обслуговування ГРП  Івано-Франківського УЕГГ,  зайняв третє місце.

В загальному командному заліку команда Івано-Франківського УЕГГ  зайняла  друге місце.

Переможців спартакіади привітали голова ФСТ «Спартак» М.Стефанків та голова профспілкого комітету А.Савенко.

За зайняте друге місце команді-переможцю було вручено кубок.

Всім  переможцям по всіх видах спорту  персонально  головою ФСТ «Спартак» М.Стефанківим  та головою профспілкого комітету. А.Савенко були вручені Грамоти та  грошові премії.За сумлінну працю в нафтогазовій галузі, значний особистий внесок у вирішення питань газопостачання і газифікації, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, згідно наказу ДК «Газ України» № 151 від 22.07.2010 року «Про відзначення кращих працівників з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України» нагороджено Почесною грамотою ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»      Чорного Дмитра Михайловича - слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування внутрібудинкової служби Івано-Франківського управління по експлуатації газового господарства.


7 вересня 2010 року в приміщенні облмуздрамтеатру відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Івано-Франківською облдержадміністрацією нагороджено почесною грамотою Струка Андрія Михайловича, начальника служби підземних газопроводів та обслуговування ГРП Івано-Франківського управління по експлуатації газового господарства ВАТ "Івано-Франківськгаз".

За добросовісну та сумлінну працю, високу професійну  майстерність, значний трудовий внесок у розвиток газового господарства  та з нагоди професійного свята 12 вересня 2010p.– Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості нагороджено Грамотами ВАТ «Івано-Франківськгаз» наступних працівників:

-Бородайкевича Степана Петровича – майстра дільниці по будівництву газопроводів та монтажу газового обладнання служби іншої діяльності;

-Пронь Наталію Петрівну – контролера по роботі з населенням відділу по роботі із споживачами;

-Василюка Степана Васильовича – слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, зайнятий обходом трас служби підземних газопроводів та обслуговування ГРП;

-Байляка Михайла Васильовича – слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування аварійно - диспетчерської служби;

-Бабка Олександра Миколайовича – водія служби автотранспорту.З нагоди свят Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового та на виконання наказу ПАТ «Івано-Франківськгаз» № 351  від 19.11.2010 року «Про оголошення конкурсу дитячого малюнку» в адміністративному корпусі ПАТ «Івано-Франківськгаз» відкрилася виставка малюнків дітей працівників ПАТ. Всього на  виставці представлено 479 робіт.

Переможницею конкурсу дитячого малюнку на тему «Іде Святий Миколай» III місце у віковій категорії до 10 років визнано Соболевську Богдану Андріївну, 22.01.2002 р.н. ученицю 3-Г Івано-Франківської ЗОШ № 23, мама Соболевська Оксана Євстафіївна, монтер ЕХЗ Івано-Франківського УЕГГ.

Переможницею конкурсу дитячого малюнку на тему «Іде Святий Миколай» I місце у віковій категорії до 15 років визнано Літвішко Аліну Юріївну, 12 років, ученицю 6-А класу Івано-Франківської ЗОШ № 21, мама Літвішко Д.О. інженер архіву Івано-Франківського УЕГГ;Про участь Івано-Франківського УЕГГ у фольклорному конкурсі

«Бо прийдуть до тебе три празники в гості»

Відповідно до наказу ПАТ «Івано-Франківськгаз» від 13 грудня 2010 року № 371 «Про оголошення фольклорного конкурсу «Бо прийдуть до тебе три празники в гості»» та Положення про фольклорний конкурс, в приміщенні актового залу Івано-Франківського УЕГГ проведено 14 січня 2011 року фольклорний конкурс «Бо прийдуть до тебе три празники в гості» серед працівників ПАТ «Івано-Франківськгаз».

У фольклорному конкурсі взяли участь колективи 13 районних управлінь по експлуатації газового господарства.

Виступи колективів-учасників фольклорного конкурсу оцінювало журі у наступному складі:

Голова журі

– Голова правління ПАТ Поп’юк Богдан Степанович.

Члени журі:

– голова ОК профспілки ПАТ Савенко Антоніна Михайлівна;

– заступник голови правління по роботі з персоналом ПАТ Боданрчук Любов Іванівна;

– перший заступник голови правління ПАТ Боднар Галина Федорівна;

– головний бухгалтер ПАТ Батрин Василь Іванович;

– голова профспілки Івано-Франківського УЕГГ Нагірняк Людмила Іванівна;

– голова профспілки КалуськогоУЕГГ Васєчко Микола Антонович.

Гучним дзвоном трембіт завершив конкурсний день виступ найстарішого підприємства газового господарства області – Івано-Франківського УЕГГ. Дійство, яке відбувалося на сцені на кілька миттєвостей перенесло глядачів у минуле,  коли гурти колядників ходили від хати до хати із колядками, щедрівками та віншуваннями. Різдвяне дійство у поєднанні з вертепними сценами та розмовним жанром, яке відбувалось на сцені,   завоювали симпатії глядачів.

За активну участь в фольклорному конкурсі «Бо прийдуть до тебе три празники в гості» Голова правління Поп’юк Богдан Степанович вручив Подяку ПАТ «Івано-Франківськгаз» колективу Івано-Франківського управління по експлуатації газового господарства.Інформація про діяльність Івано-Франківського УЕГГ

за 2010 рік

За 2010 рік розподільними мережами Івано-Франківського УЕГГ протранспортовано 250722,8 тис.куб.м природного газу, що в порівнянні з аналогічним періодом  2009  року більше на 24135,2 тис.куб.м.

Станом на 01.01.2011р. Івано-Франківське УЕГГ забезпечує природним газом майже 93,3 тис. осель мешканців району, здійснює транспортування “блакитного палива” 45 промисловим підприємствам, 130 бюджетним організаціям та 1868 комунально-побутовим організаціям.

Працівниками інженерних служб УЕГГ проведено випробування на щільність 5,046 км підземних газопроводів, капітально відремонтовано 0,083 км газопроводів, замінено 0,704 км розподільчих газопроводів, капітально відремонтовано – 8 шт. будівель та  16 шт. обладнання ГРП.

В 2010 році було обстежено 337,130 км підземних газопроводів, при цьому виявлено 2063 шт. пошкоджень ізоляції та 81 витік газу, а також обстежено 184744 шт. надземних з’єднань, при цьому виявлено і ліквідовано 677 витоки газу.

В 2010 році метрологічною службою УЕГГ встановлено 4481 шт. побутових лічильників газу та замінено 192 шт.

Загальний рівень розрахунків у 2010 році склав 96,4 %.13  травня  2011 року в спортивному комплексі  Івано-Франківського Національного Технічного університету нафти і газу  відбулася  ХІІІ спартакіада серед працівників ПАТ «Івано-Франківськгаз».

В спартакіаді прийняло участь понад 300 працівників.

      Спартакіада проводилася з таких видів спорту: шашки, настільний теніс, футзал, легка атлетика, армрспорт, гирьовий спорт, перетягування канату.

 
   

З  ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

В категорії стрибки в довжину Жінки,до 30 років:

3 місце зайняла  – Багрич Надія (3,65м) – Івано-Франківське УЕГГ

В категорії стрибки в довжину чоловіки, до 30 років:

1 місце зайняв  – Дуб’як Петро (5,20м) – Івано-Франківське УЕГГ

З легкої атлетики біг, 800 м Чоловіки до 30 років:

2 місце зайняв  – Дуб’як Петро (2.31.8) – Івано-Франківське УЕГГ

З легкої атлетики біг  400 м, Жінки до 30 років:

1 місце зайняла  – Багрич Надія (1.19.1) – Івано-Франківське УЕГГ

З легкої атлетики біг  100 м, Жінки до 30 років:

1 місце зайняла – Багрич Надія (1.19.1) – Івано-Франківське УЕГГЗ легкої атлетики біг  100 м, Чоловіки до 30 років:

3 місце зайняв  – Дуб’як Петро (13.1) – Івано-Франківське УЕГГ


КОМАНДНІ МІСЦЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ:

2 місце  – Івано-Франківське УЕГГ


ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Вагова категорія + 90 кг:

2 місце  – Оленюк Володимир (83 підйоми) – Івано-Франківське УЕГГЗ метою виконання  Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007- 2011 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2006 р. №1594 Рада Профспілки працівників газових господарств України спільно з НАК «Нафтогаз України» та Центральною Радою ФСТ «Спартак» з  30 травня 2011 року по 03 червня 2011 року  провели в м.Алушта  фінальні змагання спартакіади серед збірних команд міських, обласних ВАТ і ПАТ з газопостачання та газифікації України. 

 
   

Дуб'як Петро Богданович, майстер служби підземних газопроводів Івано-Франківського УЕГГ, приймав участь в спартакіаді в складі команди ПАТ «Івано-Франківськгаз» в м.Алушта в змаганнях з легкої атлетики,  Литвичук Ігор Романович, заступник начальника управління з іншої діяльності – в змаганнях з футзалу.


     Команда з легкої атлетики в загальному командному заліку зайняла 10 місце.

Дуб'як Петро Богданович, майстер служби підземних газопроводів Івано-Франківського УЕГГ, в  змаганнях з бігу на 100м  зайняв 14 місце, з бігу на 400м  зайняв 9 місце, із стрибків в довжину  - 12 місце.

 
   
  

Нижник Світлана Іванівна, старший майстер відділу обліку, реалізації та аналізу втрат природного газу Тлумацького УЕГГ,   в змаганнях з бігу на 100м  зайняла 9 місце, з бігу на 200м  зайняла 9 місце, із стрибків в довжину - 11 місце.

 
   

Шворобей Ірина Юріївна з бігу на 400м зайняла 9 місце, в змаганнях з бігу на 100м зайняла 14 місце, із стрибків в довжину 12 місце.

 

Начальник  внутрібудинкової  служби Коломийського УЕГГ Василевич Віталій Васильович в  змаганнях з бігу на 100м  зайняв 7 місце, з бігу на 400м  зайняв 8 місце, із стрибків в довжину  - 5 місце.

 
   

Команда ПАТ «Івано-Франківськгаз»  з футзалу прийняла участь в XVI Спартакіаді працівників газових господарств України імені Івана Ярового в такому складі:


П.І.Б.

УЕГГ

вид спорту

посада, професія

1

Крижанівський Віктор Михайлович

головна одиниця

міні-футбол

начальник відділу контролю за обліком природного газу

2

Микицей Руслан Васильович

головна одиниця

міні-футбол

провідний інженер відділу зварювання і контролю

3

Яцишин Ігор Михайлович

головна одиниця

міні-футбол

сторож відділу безпеки

4

Благий Степан Мирославович

Рогатинське УЕГГ

міні-футбол

оператор виробничо-технічного відділу

5

Грицюк Микола Мирославович

Снятинське УЕГГ

міні-футбол

контролер відділу по роботі  із споживачами

6

Петришин Ігор Любомирович

Городенківське УЕГГ

міні-футбол

майстер відділу обліку, реалізації та аналізу втрат природного газу

7

Литвинчук Ігор Романович

Івано-Франківське УЕГГ

міні-футбол

заступник начальника управління з іншої діяльності

8

Кириченко Сергій Олександрович

головна одиниця

міні-футбол

інженер проектно-кошторисного управління


 
   

Змагання з футзалу між командами ПАТ і ВАТ України були напруженими. Хоч наша команда не зайняла призового місця, але навчитися і зрозуміти скільки треба тренуватися, щоб виграти,   члени футбольної команди зрозуміли.


З метою підвищення рівня теоретичних знань працівників АДС районних управлінь, покращення практичних навиків, враховуючи специфіку роботи аварійно-диспетчерських служб, по ПАТ «Івано-Франківськгаз» видано наказ № 258 від 22.08.2011р., на основі якого 14 та 15 вересня 2011р. було проведено щорічний огляд-конкурс АДС районних УЕГГ.

Відповідно до наказу створена конкурсна комісія, до складу якої ввійшли: головний інженер ПАТ «Івано-Франківськгаз» Василевич В.Л., заступник Голови правління з питань охорони праці та техніки безпеки Дутчак М.І., начальник виробничо-експлуатаційного управління Височанський І.І., головні інженери районних управлінь, а також головний механік товариства Костецький В.І. та працівники головної одиниці ПАТ.

14 вересня 2011 року   на базі Тлумацького УЕГГ  участь в змаганнях прийняла бригада  Тлумацького УЕГГ

Під час проведення огляду-конкурсу  увага конкурсної комісії була привернута до наступних питань, кожне з яких оцінювалося певною кількістю балів:

-рівень теоретичних знань працівників АДС (75б.);

стан оформлення документації, яка повинна знаходитися на АДС а також відповідність її вимогам діючих нормативних документів (50б.);

оснащеність автомобіля згідно вимог додатку 10 до ДНАОП 0.00-1.20-98 (75б.);

-технічний стан автомобіля (55б.);

одягання ЗІЗ та рятівних засобів (30б.);

- практичні дії бригади АДС з локалізації аварійної ситуації (150б.).

За результатами конкурсу комісією підбито підсумки і визначено переможців:

1 місце – бригаді АДC Івано-Франківського УЕГГ в складі :

Майстра – Гриника Зеновія Петровича,

Диспетчера –Савчук Ганни Михайлівни,

Слюсаря – Бантроха Володимира Романовича,

Слюсаря –Костюка Володимира Степановича,

Водія – Царука-Дворського Василя Васильовича.

Необхідно відмітити, що команда АДС Івано-Франківського УЕГГ була визнана одною з кращих в окремих конкурсах, а саме :

«Дії бригади АДС при виконанні робіт з ліквідації аварійної ситуації» -

 «Рівень теоретичних знань»

 «Технічний стан автомобіля  та оснащеність »

«Одягання протигазу і рятувальних засобів»
Інформація про діяльність УЕГГ за 2011 рік.

За 2011 рік розподільними мережами УЕГГ протранспортовано 222357,805 тис. куб. м. природного газу, що в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року менше на 28365,032 тис. куб. м.

Станом на 01.01.2012р. УЕГГ забезпечує природним газом 95611 абонентів району, здійснює транспортування “блакитного палива” 59 промисловим підприємствам, 130 бюджетним організаціям та 1885 комунально-побутовим організаціям.

Працівниками інженерних служб УЕГГ проведено випробування на щільність 5,61 км. підземних газопроводів, капітально відремонтовано 1,031 км. газопроводів , замінено 0,187 км. розподільчих газопроводів, капітально відремонтовано 8 шт. будівель та 3 шт. обладнання ГРП.

В 2011 році було обстежено 336,93 км. підземних газопроводів, при цьому виявлено 2055 шт. пошкоджень ізоляції та 41 витік газу, а також обстежено 197597 шт. надземних з’єднань, при цьому виявлено 975 і ліквідовано 943 витоків газу.

В 2011 році метрологічною службою УЕГГ встановлено _ шт. побутових лічильників газу та замінено _ шт.

Загальний рівень розрахунків у 2011 році склав  97,6 %
24 травня 2012 року відбулася традиційна щорічна XVII спартакіада серед працівників  УЕГГ та ГО ПАТ «Івано-Франківськгаз». 14 команд змагалися за звання найсильнішої спортивної команди газового господарства Прикарпаття.

У  працівників ПАТ «Івано-Франківськгаз» спартакіада пройшла як олімпіада: спочатку шикування, урочиста промова, гімн  та підняття прапора, далі – завзята боротьба у семи видах спорту: армреслінг, дартс, настільний теніс, мініфутбол, перетягування канату, піднімання гирі та легка атлетика .

Помірятися силами та захистити честь свого управління приїхала як молодь, так люди старшого віку. Більшість спортсменів-газовиків приймають участь в спартакіаді уже не вперше. Так, водій Івано-Франківського УЕГГ Володимир Оленюк вже 6 років поспіль на змаганнях піднімає гирю на час. Аби показати хороший результат – спеціально тренується. Регулярні заняття спортом не були даремними: чоловік замкнув трійку переможців у ваговій категорії понад 90 кг.

Посміхнулася фортуна на спартакіаді і тим, хто тут у перше. Контролер Снятинського газового управління Мар’яна Нерисиця, попри те, що в спартакіаді бере участь вперше, стала кращою бігункою серед жінок до 30 років.

Та чи ненайбільшу увагу глядачів привернула гра футболістів. Команди Косівського, Рожнятівського управлінь та головної одиниці ПАТ  показали кращий результат.


Загалом змагання тривали понад 4 години. У загальному заліку в трійку лідерів увійшли Снятинське, Коломийське та Калуське управління. Тепер кращі спортсмени захищатимуть честь ПАТ «Івано-Франківськгаз» на Волині (на Шацьких озерах) – мірятимуться силами із працівниками облгазів західного регіону.


З 22 по 31 серпня 2012 року відбулися конкурси професійної майстерності.

Головна мета таких змагань, кажуть їх організатори, - це удосконалення та підвищення кваліфікації працівників, освоєння новітніх технологій зварювання, якості виконання БМР по капремонту та будівництву газових мереж. Учасники ж додають, що такі конкурси  дають можливість ще перевірити свою майстерність. Адже їх професія не лише відповідальна, а майже віртуозна: від якості зварювальних швів залежить безпека усієї системи газопостачання.

Огляд-конкурси проводилися у три етапи.  Спочатку  комісія відбирала найкращих зварників управління для прийняття участі в регіональних змаганнях. Після чого на базі Богородчанського та Городенківського УЕГГ відбулися змагання у яких прийняли учать по 2 представника від кожного управління: газо- та електрогазозварник.

Оцінювали роботи конкурсантів за кількома критеріями. Бали судді виставляли як за практичні навички, так і теоретичні знання.

Фінальні змагання за звання найкращого фахівця своєї справи відбулися в Івано-Франківську, у яких прийняли участь переможці  регіонального конкурсу.

І місце  у номінації наймайстерніший газозварник  посів працівник Тлумацького УЕГГ Безверхів В.В.Найкращим електрогазозварником став Костюк Д.Д. з Коломийського управління.

ІІ місце посіли  зварники Івано-Франківського УЕГГ: електрогазозварник Дмитрів Р.Д. та газозварник Вульчин В.В.

Замкнули трійку переможців газозварник Городенківського управління  Соколик М. М. та електрогазозварник Галицького УЕГГ Космак А. С.

IV місце вибороли електрозварник Богородчанського управління Хмельовський М.М.  та газозварник Рожнятівського УЕГГ Владика О. Р.

Усі переможці отримали грамоти грошові премії.
7 вересня колектив Івано-Франківського УЕГГ відсвяткував своє професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Цю дату в Україні відзначають у другу неділю вересня вже 19 років поспіль.

З квітами, музикою та теплими словами зустрічали цей день працівники «Івано-Франківськгазу». Розпочалися вони  з підбиття підсумків діяльності товариства та привітання керівника УЕГГ Володимира Марича.Продовжив святкову програму хорового колективу «Стожари».

Розважали своїх колег та гостей свята і учасники новоствореного жіночого ансамблю «Горицвіт» та сольні артисти, які в щоденному житті є працівниками «Івано-Франківськгазу». Всі вони виконували винятково українські пісні.

Святкування не обійшлося і без нагородження. За вагомі досягнення у праці кращих працівників Володимир Марич відзначив грамотами та подяками.